2017 Solex Sprayers House Camelback Trailer Pumps HSECD16H
Call or Click for Quote
Apply for financing
Get in Touch
    Description
    Five discharge sizes are available 6", 8" and 10" with impellers operating of 540 RPM PTOs, 12" and 16" designed for operating off 1000 RPM PTO.